Contact met Bilderberg

Heeft u een vraag over uw verblijf, uw reservering of overige vragen? Dan kunt u terecht bij onze veelgestelde vragen.

Heeft u suggesties voor het verbeteren van onze website? Of heeft u een opmerking, compliment of klacht naar aanleiding van een bezoek aan een van onze hotels of restaurants? Wij waarderen uw mening! Uw feedback helpt ons bij het verbeteren van onze dienstverlening.

Contact met een hotel

Chateau Holtmuhle

Adres: Kasteellaan 10
5932 AG Tegelen
Telefoon: +31 (0)77 373 88 00
E-mail: holtmuehle@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Europa Hotel Scheveningen

Adres: Zwolsestraat 2
2587 VJ Scheveningen
Telefoon: +31 (0)70 416 95 95
E-mail: europa@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Garden Hotel Amsterdam

Adres: Dijsselhofplantsoen 7
1077 BJ Amsterdam
Telefoon: +31 (0)20 570 56 00
E-mail: garden@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Grand Hotel Wientjes

Adres: Stationsweg 7
8011 CZ Zwolle
Telefoon: +31 (0)38 425 42 54
E-mail: wientjes@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel De Bilderberg

Adres: Utrechtseweg 261
6862 AK Oosterbeek
Telefoon: +31 (0)26 339 63 33
E-mail: bilderberg@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel De Bovenste Molen

Adres: Bovenste Molenweg 12
5912 TV Venlo
Telefoon: +31 (0)77 359 14 14
E-mail: bovenste-molen@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel De Buunderkamp

Adres: Buunderkamp 8
6874 NC Wolfheze
Telefoon: +31 (0)26 482 11 66
E-mail: buunderkamp@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel De Keizerskroon

Adres: Koningstraat 7
7315 HR Apeldoorn
Telefoon: +31 (0)55 521 77 44
E-mail: keizerskroon@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel De Klepperman

Adres: Oosterdorpsstraat 1
3871 AA Hoevelaken
Telefoon: +31 (0)33 253 41 20
E-mail: klepperman@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel Jan Luyken

Adres: Jan Luykenstraat 58
1071 CS Amsterdam
Telefoon: +31 (0)20 573 07 30
E-mail: jan-luyken@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel Klein Zwitserland

Adres: Klein Zwitserlandlaan 5
6866 DS Heelsum
Telefoon: +31 (0)317 31 91 04
E-mail: klein-zwitserland@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel 't Speulderbos

Adres: Speulderbosweg 54
3886 AP Garderen
Telefoon: +31 (0)577 46 15 46
E-mail: speulderbos@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Hotel Wolfheze

Adres: Wolfhezerweg 17
6874 AA Wolfheze
Telefoon: +31 (0)26 333 78 52
E-mail: wolfheze@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Kasteel Doorwerth

Adres: Fonteinallee 4
6865 ND Doorwerth
Telefoon: +31 (0)26 333 34 20
E-mail: kasteeldoorwerth@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Kasteel Vaalsbroek

Adres: Vaalsbroek 1
6291 NH Vaals
Telefoon: +31 (0)43 308 93 08
E-mail: vaalsbroek@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Landgoed Lauswolt

Adres: Van Harinxmaweg 10
9244 CJ Beetsterzwaag
Telefoon: +31 (0)512 38 12 45
E-mail: lauswolt@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Parkhotel Rotterdam

Adres: Westersingel 70
3015 LB Rotterdam
Telefoon: +31 (0)10 436 3611
E-mail: parkhotel@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Residence Groot Heideborgh

Adres: Hogesteeg 50
3886 MA Garderen
Telefoon: +31 (0)577 46 27 00
E-mail: heideborgh@bilderberg.nl

Bekijk hotelinformatie

Algemene vragen

Bilderberg Hoofdkantoor

Beukenlaan 52
6871 CL Renkum
T: 0317 - 318 319
E: info@bilderberg.nl

Pers

Voor persvragen neemt u contact op met:
Arlette Gilbert (Commercieel Directeur)
agilbert@bilderberg.nl

Adreswijziging of afmelding

Wilt uw adresgegevens voor de brochure wijzigen of uzelf afmelden? Dan kunt u dit aan ons doorgeven.

Wijziging doorgeven

Locatie hoofdkantoor