logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Landgoed Lauswolt Beetsterzwaag

Van Harinxmaweg 10, 9244 CJ Beetsterzwaag
Telefoon
0512 38 12 45
Fax
0512 38 14 96

Vergaderen in Beetsterzwaag, Friesland

Een zakelijke conferentie of feestelijke receptie wordt onvergetelijk op Landgoed Lauswolt. De luxe vergaderzalen zijn bijzonder geschikt voor directievergaderingen. Het zeer chique Koetshuis in Oud-Engelse landhuisstijl biedt extra privacy. Lauswolt betekent confereren op niveau.

Ook een evenement, partij, diner of receptie op en rond Bilderberg Landgoed Lauswolt betekent adellijk genieten. Bekijk hier een filmregistratie van het Lauswolt Zomerconcert en een film van het Lourens Pure Luxury Event.

Vergaderen en dineren op Bilderberg Landgoed Lauswolt

Kunnen wij ergens in faciliteren? Onze royale vergaderruimtes staan voor u gereed! Na een inspannende vergadering serveren wij u graag een heerlijk diner in de Heeren van Harinxma. Laat u culinair in de watten leggen door onze witte brigade, na inspanning komt ontspanning! Wij hebben alvast met u meegedacht en onderstaand arrangement voor u samengesteld.

Winterarrangementen

Kom tijdens de meest sfeervolle dagen van het jaar uw kerst- en/of eindejaarsbijeenkomst houden bij Bilderberg Landgoed Lauswolt. De hele maand december ligt er een kunst-ijsvloer over het gazon en worden er sfeervolle activiteiten georganiseerd. Er staan meerdere winterse arrangementen voor u klaar!

Heeren van Harinxma vergaderarrangement

Na de vergadering serveren wij u een heerlijk glas Prosecco in één van onze sfeervolle lounges. Na het aperitief nodigen wij u uit om aan tafel te gaan in ons restaurant De Heeren van Harinxma. Hier serveert de zwarte brigade u een verrukkelijk vijfgangendiner inclusief wijnarrangement en tafelwaters. Ter afsluiting serveren wij koffie met huisgemaakte friandises. De prijs voor dit culinaire vergaderarrangement bedraagt € 119 per persoon.

Voor meer informatie of een offerte op maat neemt u contact op met 0512 - 381 245 of per e-mail.

R. Nolte, Unilever N.V.

"Bedankt voor de fantastische gastvrijheid die onze gasten in uw hotel mochten ontvangen."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Tobema I802,83287030-2440
Tobema II892,83309032-3640
Tobema I + II1692,835817042-4880
Van Harinxma402,838158-1012
Lycklama à Nijeholt552,83----18-
Pergola503,00244018322030
Koetshuis302,80----10-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers65
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes6
Vergaderruimtes tot140 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer