logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek Vaals

Vaalsbroek 1, 6291 NH Vaals
Telefoon
043 308 93 08
Fax
043 308 93 33

Vergaderen in Vaals, Zuid Limburg

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek heeft vier plenaire vergaderruimtes met een capaciteit tot 350 personen. Onze grootste vergaderruimte heeft een oppervlakte van 330 m2 en beschikt over een eigen lounge, ideaal voor productpresentaties en recepties. Naast de vergaderruimtes zijn er ook 18 subruimtes, die eveneens zijn voorzien van alle moderne audiovisuele technieken. Onze Coffeecorners, gelegen bij de plenaire vergaderruimtes, bieden u een keuze uit diverse koffiespecialiteiten. In het kasteel bevindt zich een Business Lounge waar computers met internetverbindingen tot uw beschikking staan.

Onze Maître B’ en technische dienst staan tot uw beschikkig, vanaf het moment dat u een aanvraag heeft. Voorafgaand aan de bijeenkomst assisteren zij u bij de planning, tijdens de bijeenkomst bieden ze ondersteuning en zij verzorgen tezamen met u een tussentijdse evaluatie en aan het einde van de bijeenkomst. Met deze one-stop-shop-faciliteit bent u verzekerd van een optimale service en vakkundig advies.

Moretti Paviljoen Theater opstellingVideo Vergaderen[>]BV vergaderzaal 1VB vergaderzaal 2VB vergaderzaal 3VB vergaderzaal 4VB vergaderzaal 5Moretti paviljoen, schoolopstellingMoretti – Schoolopstelling Moretti – u-vormMoretti – Schoolopstelling

H.W. Gerritzen, Ondernemingsraad Politie Flevoland

Secretaris Ondernemingsraad Politie Flevoland

"Naast een zeer goede en sfeervolle accommodatie is de omgeving prachtig."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Morettipaviljoen3303,501703508025090240
Vaalsbroekerhof1304,2060120371004470
Woonkamer323,40-2510241212
Oude Keuken323,20-25-271612
Jachtkelder333,20-4014321616
Bongerdzaal703,20406025-2840
Schuttebergzaal632,90325020-2430
Eschbergzaal562,60244015-2030
Groene kamer243,50---12--
Haardkamer323,50-30-241624
Tuinkamer363,50-3012281616
Biljartkamer273,50-258201012
Von Görschenkamer363,20-4015402018
Von der Moselkamer303,20-251024-8
Hasselbachkamer273,20-25-241612
Von Clermontkamer223,20-18-20139
Board-meeting room I1003,00488028-3230
Board-meeting room II1003,00488028-3230
Holsetkamer363,20-20--10-
Harleskamer363,20-20--10-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers130
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes22
Vergaderruimtes tot350 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer