logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Hotel Wolfheze Wolfheze

Wolfhezerweg 17, 6874 AA Wolfheze
Telefoon
026 333 78 52
Fax
026 333 62 11

Vergaderen in Wolfheze, Zuid Veluwe

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Wolfheze?

Bilderberg Hotel Wolfheze is ideaal gelegen nabij de uitvalswegen A12 en A50. Hotel Wolfheze beschikt over uitstekende vergaderfaciliteiten. Variërend van grote zalen voor seminars, trainingen en presentaties tot kleine ruimtes voor beperkte groepen. Dankzij een extra ruime werkplek zijn de hotelkamers zeer geschikt voor zakelijke overnachtingen.

De omgeving

Midden in de prachtige Veluwse bossen is Bilderberg Hotel Wolfheze gelegen. Een perfecte plek om tot rust te komen en inspiratie op te doen voor de toekomst. Het hotel is gericht op duurzaamheid, dat is te zien door het gebruik van lokale en biologische producten.

Video Vergaderen[>]Brasserie de ParisTerrasVergaderruimte BeekzaalVergaderruimte Dunozaal

J. Walvoort, VSG

Directiesecretaresse

"De gereserveerde parkeerplaats vinden wij een groot voordeel."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Beekzaal272,52---1010-
Duno542,52324224322872
Foresterie652,60203020242248
Doorwerth602,83406630-3260
Oosterbeek59,502,64245024-2860
Renkum59,502,64245024-2860
Heelsum67,502,64245024-2860
Renkum/Heelsum1352,646010046-5060
Hevea48,752,35204020-2436
Wolfheze602,50245024-2860
Commissie 1302,40202010-1220
Commissie 225,902,4012168-1012
Commissie 3 t/m 1225,902,4012168-1012

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers70
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes12
Vergaderruimtes tot110 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer