logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Hotel De Bilderberg Oosterbeek

Utrechtseweg 261, 6862 AK Oosterbeek
Telefoon
026 339 63 33
Fax
026 339 63 96

Vergaderen in Oosterbeek, Arnhem

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Oosterbeek, nabij Arnhem?

Hotel De Bilderberg is naamgever van de historische Bilderberg conferentie. Een scala aan multifunctionele vergaderzalen die alle voorzien zijn van de modernste faciliteiten. Vergaderen met een grote groep? Hotel De Bilderberg geeft een warm welkom aan extra grote groepen.

Kookworkshop

Naast culinair genieten van de specialiteiten van onze chefkok, kunt u bij Hotel De Bilderberg ook zelf de keuken ontdekken. Tijdens een inspirerende kookworkshop gaat u de keuken in van het bekende restaurant Trattoria Artusi. Hier zult u overheerlijke Italiaanse gerechten bereiden.

M. Iseger, XL Video

Planning en Logistiek

"De bijzonder goede service is de reden waarom wij met plezier verblijven."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Prestige Boardroom703,00---2020-
Bilderberg I903,50329226-3848
Bilderberg II573,50226420-2432
Bilderberg I + II1523,506425035-44110
Rozenhage2162,50501753512050100
Hevea483,00184012-1824
Oosterbeek753,00306524-2840
Hertog523,00204012201824
Renkum813,00307525302852
Hertog + Renkum1333,006212040504876
Van Tienhoven582,50204020-2424
Warnsborn482,50184012-1824
Wolfheze722,50267524-2840
Doorwerth452,50184012-1824
Duno812,50408026-2848
Ostrabeke452,50163512-1620
Sonnenberg692,50267524-2840
Pietersberg882,50267523-2540
Discussieruimtes (10x)212,50----10-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers146
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes26
Vergaderruimtes tot250 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer