logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen/Den Haag

Zwolsestraat 2, 2587 VJ Scheveningen/Den Haag
Telefoon
070 416 95 95
Fax
070 416 95 55

Vergaderen in Scheveningen, Den Haag

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Scheveningen?

Residentie en Congrescentrum. Het Europa Hotel biedt de ideale mix van business en pleasure. Tegenover de Boulevard van Scheveningen en nabij de stad Den Haag kunt u vergaderen in een inspirerende omgeving. De ruime vergaderzalen en breakout-rooms zijn voorzien van de modernste apparatuur. Coffee corners en een business centre zijn standaard en na een geslaagde vergadering kunt u heerlijk uitwaaien op het mooie strand van Scheveningen of op verkenning gaan in bruisend Den Haag.


ipadmini

Boek nu uw bijeenkomst in de maanden september t/m medio december 2014 bij het Bilderberg Europa Hotel en ontvang bij iedere € 1000 een 'appel'. Bij zeven 'appels' ontvangt u al een iPad mini cadeau!
Spaar nog even door en ontvang bij tien ‘appels’ de iPad! U kunt zoveel ‘appels’ sparen als u zelf wilt.

Reserveren is mogelijk via europa.banquet@bilderberg.nl of via 070-4169558

Ons team staat graag voor u klaar om ervoor te zorgen dat uw evenement een succes wordt!

 


Video Vergaderen[>]Vergaderruimte ScheveningenVergaderruimte CannesVergaderruimte KnokkeVergaderruimte Marbella

M. Verhage, Boskalis

HR Adviseur

"De goede prijs-kwaliteitverhouding maakt Bilderberg een prettige organisatie."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Scheveningen2122,879022542-5680
Cannes622,89314019302430
San Remo622,89315020-2436
Knokke392,43121510101410
Porto Fino512,78123518201820
Marbella1022,75457024453245
Saint-Tropez602,40----16-
Vergadersuite252,56----6-
Vlieland242,15-12--12-
Terschelling242,15-12--12-
Ameland242,15-12--12-
Schiermonnikoog242,23-12--12-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers174
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes12
Vergaderruimtes tot225 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer