logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen/Den Haag

Zwolsestraat 2, 2587 VJ Scheveningen/Den Haag
Telefoon
070 416 95 95
Fax
070 416 95 55

Vergaderen in Scheveningen, Den Haag

Kom op tijd voor uw volgende bijeenkomst

Zoekt u de perfecte locatie voor uw bijeenkomst?  Makkelijk bereikbaar, dichtbij Schiphol en Rotterdam The Hague Airport en die de mogelijkheid biedt voor inspannende en ontspannende teamactiviteiten? Dan is het “Tijd” voor Scheveningen en bent u bij het Bilderberg Europa Hotel aan het juiste adres! Gelegen in Den Haag; de enige Nederlandse stad aan zee. Aan de brede boulevard en op steenworpafstand van het Noordzeestrand, bieden wij u de persoonlijke service die u zoekt!

Naast 174 kamers beschikt het hotel over 11 royale vergaderruimtes. Dankzij onze veelzijdigheid heeft u alle privacy en exclusiviteit die u wenst. De Maître B’ zorgt ervoor, dat tijdens uw vergadering alles tot in de puntjes verzorgd is, terwijl onze Chef en zijn brigade ervoor zorgen dat u uw breaks, lunch en diner in een ontspannen en culinaire sfeer beleeft.


Boek nu uw bijeenkomst in de maanden januari t/m maart 2015 en ontvang bij iedere € 1000 een ‘appel’. Bij 10 ‘appels’ ontvangt u dé Apple iWatch cadeau!

Reserveren is mogelijk via europa.banquet@bilderberg.nl of via 070-4169558. Ons team staat graag voor u klaar om ervoor te zorgen dat uw evenement een succes wordt!


Voorwaarden:

  • Geldig voor definitieve vergaderingen in de maanden januari  t/m maart 2015
  • Geldig voor nieuw gemaakte reserveringen
  • Minimale reserveringswaarde van € 1000
  • Geldig op reserveringsbedrag exclusief commissies of kortingen
  • 1 iWatch bij 10 appels
  • Actie is niet geldig op omzet vanuit derden. (Kortingsvouchers, externe huur van apparatuur, restaurants, vervoer etc.)

Video Vergaderen[>]Vergaderruimte ScheveningenVergaderruimte CannesVergaderruimte KnokkeVergaderruimte Marbella

M. Verhage, Boskalis

HR Adviseur

"De goede prijs-kwaliteitverhouding maakt Bilderberg een prettige organisatie."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Scheveningen2122,879022542-5680
Cannes622,89314019302430
San Remo622,89315020-2436
Knokke392,43121510101410
Porto Fino512,78123518201820
Marbella1022,75457024453245
Saint-Tropez602,40----16-
Vergadersuite252,56----6-
Vlieland242,15-12--12-
Terschelling242,15-12--12-
Ameland242,15-12--12-
Schiermonnikoog242,23-12--12-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers174
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes12
Vergaderruimtes tot225 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer