logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Hotel De Bovenste Molen Venlo

Bovenste Molenweg 12, 5912 TV Venlo
Telefoon
077 359 14 14
Fax
077 354 82 57

Vergaderen in Venlo, Limburg

Uw zakelijke bijeenkomst organiseren in Venlo?

Het prachtige landhuis van Bilderberg Hotel De Bovenste Molen. Diep verscholen in de Noord-Limburgse bossen. Op steenworp afstand van levendig Venlo en centraal gelegen in Noord-Limburg met Düsseldorf en Eindhoven Airport in de nabije omgeving. Het hotel beschikt over 6 modern uitgeruste vergaderzalen, geschikt voor ieder type vergadering. Onze medewerkers zijn toegewijd om een bijdrage te leveren aan het succes van uw bijeenkomst.

Meer informatie

Activiteiten en workshops (PDF)

Video Vergaderen[>]VergaderzaalVooraanzicht De Bovenste MolenBovenste MolenBreaksHet Bilderberg OntbijtBilderberg Coffee CornerHotelkamerReguliere kamerWindmolen zaal

M. de Jonge, Vervoerslogistieke werkdagen

"Zeker een aanrader voor wie in de watten gelegd wil worden en voorzieningen soepel en prettig geregeld wil hebben."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Houtzaagmolen 1502,50204520362430
Houtzaagmolen 2502,50204520362430
Houtzaagmolen 1+21002,5050100401304670
Pelmolen312,50122410161418
Watermolen662,50123018-2224
Windmolen502,50123015-1824

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers82
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes6
Vergaderruimtes tot100 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer