logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Grand Hotel Wientjes Zwolle

Stationsweg 7, 8011 CZ Zwolle
Telefoon
038 425 42 54
Fax
038 425 42 60

Vergaderen in Zwolle, Overijssel

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Zwolle? 

Logo Congresstad Zwolle Zwolle is ideaal gelegen tussen de Randstad en het Noorden. Met het zakencentrum op loopafstand. Grand Hotel Wientjes biedt een combinatie van verschillende recent gerenoveerde vergaderzalen. Wilt u dineren en vergaderen met een grote groep? In de zeer unieke wijnkelder van het hotel worden groepen verwelkomd voor een uitgebreid diner.

VooraanzichtVooraanzicht Grand Hotel WientjesVooraanzicht Video Vergaderen[>]BarGrand CaféVergaderruimte ClubVergaderruimte ThorbeckeVergaderruimte De ClubVergaderruimte Nahuys of RoyerVergaderruimte Zwarte WaterVergaderruimteVergaderopstellingRestaurant WExecutive kamer

PEC Zwolle

"PEC Zwolle heeft al jaren een prettige samenwerking met Bilderberg Grand Hotel Wientjes."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Thorbecke/Nahuys/Royer3253,25150220-200-200
Thorbecke1473,256012035-45100
Nahuys843,25255028-3040
Royer783,25255028-3040
Regge/Dinkel762,60205028-3035
Regge452,60--16-17-
Dinkel312,60--8-10-
IJssel/Vecht622,60--18-20-
IJssel312,60--8-10-
Vecht312,60--8-10-
Zwarte Water502,60--18-20-
Club453,25---2018-
Wiede382,60---1815-
Pothuis1182,05-502083--
Salon703,09-4020402530

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers57
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes12
Vergaderruimtes tot220 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer