logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Bilderberg Hotel De Keizerskroon Apeldoorn

Koningstraat 7, 7315 HR Apeldoorn
Telefoon
055 521 77 44
Fax
055 521 47 37

Vergaderen in Apeldoorn

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Apeldoorn?

Bilderberg Hotel De Keizerskroon is een uur rijden van Amsterdam, twintig minuten van Zwolle en een kwartier vanaf Arnhem. Het hotel is een ideale vergaderlocatie door de verscheidenheid aan vergaderzalen in koninklijk decor. Voldoende gratis parkeergelegenheid tegenover het hotel. Groepen kunnen dineren in een aparte zaal of in het restaurant, maar ook op een unieke externe locatie zoals het naastgelegen Paleis Het Loo.

Paleis Het Loo is een fantastische locatie voor al uw evenementen. Wilt u een evenement organiseren in de regio Apeldoorn? Klik hier voor meer informatie.

Bekijk de plattegrond van de begane grond (260 KB, PDF).

Video Vergaderen[>]Vergaderen

René Veldhuis, XL10 Training

Trainer

Wat mij betreft een goede en professionele locatie!

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Willem I803,00306024483240
Willem II553,00203518242025
Willem III1403,0070140461005090
Willem I, II, III2753,0015022080200110170
Veluwezaal703,00245020322232
Loo/Veluwe1103,006012036604480
Boardroom Suite323,00---1212-
Vergadersuites323,00-20--12-

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers93
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes7
Vergaderruimtes tot250 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer