logo Bilderberg
Home
logo Bilderberg

Crowne Plaza Maastricht Maastricht

Ruiterij 1, 6221 EW Maastricht
Telefoon
043 350 91 91
Fax
043 350 91 92

Vergaderen in Maastricht

Zakelijke bijeenkomst organiseren in Maastricht?

Crowne Plaza Maastricht is perfect bereikbaar en beschikt daarnaast over een eigen ondergrondse parkeergarage (tegen betaling). Het hotel heeft negen luxe multifunctionele vergaderruimtes, waarvan een aantal geschakeld kunnen worden. Service staat hoog in het vaandel, aan alles is gedacht. Ook voor uw feestelijke bijeenkomsten bent u bij Crowne Plaza Maastricht aan het juiste adres!

Video Zakelijk[>]Vergaderruimte PomerolVergaderruimte CeramiqueCeramiqueVergaderruimte MargauxVergaderruimte Ceramique U-vorm

C. Ridderbeekx, Abbott Vascular

Office Manager

"Zo merk je echt dat je met een professionele partner samenwerkt."

Lees meer

Vergaderruimtes

Vergaderruimtem2HoogteWifiDaglicht
School

Theater

U-vorm

Diner

Carre

Cabaret
Céramique 11064,004210036803848
Céramique 21054,004210036803848
Céramique 31154,003610036603842
Céramique 1+2+3+foyer (combinatie)4104,001803756427054120
Pomerol482,90184016301224
Graves392,90143016301216
Margaux472,90184016301224
Bordeaux (combinatie)1362,9063110551005458
Beaune722,90306025502636
Pommard852,90306025502636
Macon1172,905010030803242
Bourgogne (combinatie)3902,90100200-250--

Vergaderarrangementen

Graag maken wij op basis van uw wensen en budget een voorstel op maat voor u!

8-uurs businessarrangement

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte
  • Onbeperkt koffie en thee in De Bilderberg Coffeecorner
  • De Bilderberg Lunch
  • Bilderberg Break bestaande uit zelfgemaakte verse soep en huisgemaakte sappen
  • Whiteboard, twee flip-overs, stiften en een beamer met scherm
  • Eén Business Wifi voucher per gezelschap
  • Toolkit (allerlei praktische benodigdheden)
  • Persoonlijke service vanuit De Maître B'

12-uurs businessarrangement

Inhoud 8-uurs  businessarrangement, plus:

24-uurs businessarrangement

Inhoud 12-uurs businessarrangement, plus:

32-uurs businessarrangement

Inhoud 24-uurs businessarrangement, plus:

  • Gebruik van plenaire vergaderruimte op de tweede dag
  • De Bilderberg Lunch op de tweede dag

Business informatie aanvraag

De velden met een * zijn verplicht.

Faciliteiten

Aantal kamers144
Restaurant
Bar
Aantal vergaderruimtes9
Vergaderruimtes tot400 personen
Business corner
Parkeergelegenheid
Lift
Wireless internet (Wifi)

Bilderberg Business

Bilderberg presenteert met trots haar business concept. Gezonde eet en drink concepten, Maître B' en fit breaks.

Lees meer